Android telefon kullanıp da cihazına internette bulup hoşuna giden videoları indirmek isteyen kullanıcıların sayısı oldukça fazla. Sonuçta internette komik ve yararlı videolar, sürekli dinleyebileceğimiz müzikler, eğlenceli filmler gibi bir sürü içerik bulunuyor. Fakat video siteleri, kullanıcılara genellikle bu içerikleri doğrudan indirebilme imkânını sunmuyor. İşte bu yüzden kullanıcılar Android video indir işlemini yapmalarına yardımcı olabilecek bir araç arayışına giriyor. Bu içeriğimizde sizlere bu konuda yardım edeceğiz.

Bölüm 1: Android için en iyi video indiriciler neler?

Öncelikle video indir Android işlemi için kullanabileceğiniz bazı sitelerden ve uygulamalardan söz ederek başlayalım. Bunların her biri farklı özelliklere sahip, sizin için uygun olanı bulun ve kullanmaya başlayın.

Snaptube

Android video indirme programı Snaptube, aklınıza gelebilecek birçok video sitesinden video indirmenizi sağlar. Videolarınızı hem MP4 hem de MP3 formatlarında cihazınıza rahatlıkla indirebilirsiniz, üstelik bunu yaparken Snaptube’un kolay arayüzü sayesinde hiç zorlanmazsınız.

Video İndirici

Video indirme programı Android olarak bir diğer opsiyon olan Video İndirici sayesinde telefonunuza istediğiniz videoları indirebilmeniz mümkün. Bu uygulamaya Google Play Store aracılığıyla erişebilirsiniz.

Savefrom

Platformunuzdan bağımsız olarak kullanabileceğiniz Savefrom sitesi, onlarca farklı video sitesinden istediğiniz içerikleri cihazınıza indirebilmenizi sağlar. Savefrom’la Facebook, Twitter, SoundCloud gibi platformdan video ve müzik yükleyebilirsiniz.

All in One Video Downloader

All in One Video Downloader sayesinde video indirmeye dair neredeyse her ihtiyacınızı gidermeniz mümkün. Onlarca farklı platformdan onlarca farklı formatla video indirmenizi sağlayan bir site bu.

Snapsave

Snapsave sayesinde Android telefonunuza Facebook videolarını sınırsız ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Bölüm 2: Snaptube Özellikleri & Video İndirme Rehberi

Android video indir işlemi için farklı alternatifleriniz olsa da en çok öne çıkanlardan bir tanesi Snaptube. Bu Android video indirme programı, kullanıcılarına sunduğu farklı özelliklerle kendini rakiplerinden ayırmayı başarmakta. Ne gibi mi? İşte bu şekilde:

android video indir
Ücretsiz İndir

Bedava

Snaptube ile video indirmek tamamen ücretsizdir ve hep de bu şekilde kalacaktır. Bir kuruş bile ödemeden işlemlerinizi kolayca halledin!

Farklı platform seçenekleri

Snaptube uygulaması sayesinde video indirirken farklı platformları da kullanabilir, üstüne üstlük farklı formatlarda (MP3 gibi) içerik kaydedebilirsiniz.

Kullanım kolaylığı

Snaptube, kullanıcılara sunduğu arayüz sayesinde kolay bir kullanım deneyimi sağlar.

Bunlar gibi birçok özellik, Snaptube’u diğer hizmetlerden üstün kılıyor. Peki Snaptube kullanarak nasıl video indirebilirsiniz? Gayet basit. Gelin adım adım anlatalım.

Adım 1: Telefonunuza dış kaynaklardan dosya indirme seçeneğini aktifleştirin.

Telefonunuzun “Ayarlar” kısmından “Gizlilik ve Güvenlik” kısmına girerek bilinmeyen kaynaklardan dosya indirmeye izin verin. Bu sayede internetten APK dosya indirebilirsiniz.

Adım 2: Snaptube’un internet sitesine girin.

Google’dan Android için video indirme programı Snaptube’u aratarak uygulamanın internet sitesine girin.

Adım 3: Snaptube’u indirin.

“İndir” kısmından kendinize uygun versiyonu bularak Snaptube uygulamasını cihazınıza indirin. 

Adım 4: Uygulamayı açın.

İndirdiğiniz video indirici Snaptube uygulamasına girin ve ana ekrandan kullanacağınız platformu seçin.

Adım 5: Videonuzu bulun.

İndirmek istediğiniz videoyu, Snaptube’un arama özelliğini kullanarak aratın. Sonrasında ise çıkan sonuçlardan uygun olana tıklayın.

android video indir

Adım 6: “İndir” butonuna tıklayın.

Videoyu bulduktan sonra ekranın sağ altında bulunan “İndir” butonuna tıklayarak indirme seçeneklerini açın.

android video indir

Adım 7: İndirmeye başlayın.

İstediğiniz çözünürlük ve dosya formatı ayarlarını seçerek videonuzu indirmeye hemen başlayın.

Bölüm 3: Sık Sorulan Sorular

Şimdi video indirme programı Android hakkında kullanıcıların sıklıkla dile getirdiği bazı soruları cevaplandıracağız. Umarız aklınızdaki soru işaretlerinin giderilmesine yardımcı olabiliriz.

Programsız video nasıl indirilir?

Eğer video indirirken telefonunuza program yüklemek istemiyorsanız endişelenmenize hiç gerek yok. Tek yapmanız gereken Snaptube Online kullanmak. İnternette gerekli araştırmayı yapıp bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Snaptube paralı mı?

Kesinlikle hayır. Tamamen ücretsiz bir uygulama olan Snaptube, her zaman böyle kalacaktır. Gelecekte de ücretsiz olacak olan bu uygulama sayesinde istediğiniz videoları bir kuruş bile ücret ödemeden indirebilirsiniz, içiniz rahat olsun.

İndirilen videolar nereye kaydedilir?

Snaptube ile indirdiğiniz videoların kaydolduğu yer, cihazınızın ayarlarına göre değişebilir. Telefon kullanıyorsanız “Dosyalar” kısmına veya telefonunuzun yerel müzik oynatma uygulamasına göz atabilirsiniz. Bilgisayardaysanız “İndirilenler” klasörüne bakabilirsiniz. 

intern on Jan 06, 2023

Categories