Müzik dinlemek, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası hâline gelmiş durumda. Yaşamımızın her anını sevdiğimiz sanatçıların ellerinden çıkan parçaları dinleyerek geçiriyoruz. İşe veya okula giderken, eve dönerken, spor yaparken kulağımızı müzikle dolduruyoruz. Fakat bu dinlediğimiz müzikleri indirmek bu kadar kolay olmayabiliyor. Birçok hizmet, müzik indirmeye izin vermek için kullanıcılardan ücret talep ediyor. Bu yazımızda Android müzik indir işlemini ücretsiz yapmanızı sağlayacak olan bazı uygulamalardan bahsedeceğiz ve işlemi nasıl kolayca gerçekleştirebileceğinizi anlatacağız. Umarız yardımcı olabiliriz.

Bölüm 1: En İyi Android Müzik İndirme Programları Neler?

Öncelikle kullanabileceğiniz Android müzik indirme programı listesi ile içeriğimize başlayabiliriz. Buradaki hizmetlerin hepsi farklı özelliklere sahip olsa da işin sonunda müzik indirmenizi sağlıyorlar. Tercihinizi kişisel önceliklerinize göre belirleyebilirsiniz.

Snaptube

Snaptube uygulaması sayesinde Android telefonunuza onlarca farklı sosyal medya platformundan müzik indirebilirsiniz. Snaptube, aynı zamanda video indirmenize de olanak sağlayan bir Android telefona müzik indirme uygulaması olarak karşımıza çıkar. Her işinizi görebilecek bir araç!

Savefrom

Savefrom sitesinden yararlanarak platformunuz ne olursa olsun birçok farklı platformdan müzik indirebilir, indirdiğiniz müzikleri internetiniz yokken doyasıya dinleyebilirsiniz. 

Videoder

Android telefonunuzda kullanabileceğiniz Videoder, Android MP3 indirme konusunda öne çıkan uygulamalardan bir diğeridir. Bu araç sayesinde sevdiğiniz müzikleri cihazınıza kaydetmeniz mümkün.

Vidmate

Vidmate dönüştürücü sayesinde istediğiniz müzik videolarını MP3 formatına dönüştürerek cihazınıza indirebilir, en sevdiğiniz müzikleri rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Tubemate

Tubemate de kullanıcılar tarafından oldukça sevilen bir Android müzik indirme programı. Bu araç sayesinde favori müziklerinizi cihazınızın yerel depolamasına kaydedip istediğinizde erişebilirsiniz.

Bölüm 2: Snaptube’un Özellikleri Neler? Snaptube Nasıl Kullanılır?

Kullanabileceğiniz onlarca farklı Android müzik indirme programı ücretsiz olsa da Snaptube, sunduğu hizmetle öne çıkıyor. Snaptube’un sahip olduğu özellikler, binlerce kullanıcıyı kendisine çekmekte. Peki neden mi Snaptube? İşte bu yüzden:

android müzik indir
Ücretsiz İndir

Yüksek kalite

Snaptube ile indirdiğiniz içerikleri dosya kalitesinden herhangi bir ödün vermeden cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Gece modu

Gece modunda kullanabileceğiniz bir uygulama olan Snaptube, kullanıcı deneyimine önem verir ve sizlere kolay arayüzüyle rahat bir deneyim sunar.

Onlarca platform seçeneği

Snaptube kullanarak istediğiniz onlarca farklı platformdan müzik ve video indirebilirsiniz, seçenekleriniz saymakla bitmez!

Peki Snaptube kullanarak nasıl müzik indirebilirsiniz? Oldukça basit bir işlem. Dilerseniz gelin, adım adım anlatalım sizlere.

Adım 1: Telefonunuza dış kaynaklardan dosya indirme seçeneğini aktifleştirin.

Telefonunuzun “Ayarlar” kısmından “Gizlilik ve Güvenlik” sekmesine girin ve bilinmeyen kaynaklardan dosya indirmeye izin verin. Bunu yaparsanız telefonunuza APK dosya indirebilirsiniz.

Adım 2: Snaptube’un internet sitesini açın.

Google’dan Android için müzik indirme programı Snaptube’u aratarak uygulamanın resmî internet sitesini bulun. Bu sayfadan uygulamayı indirmeniz gerekecek.

Adım 3: Snaptube’u indirin.

Sitedeki “İndir” kısmından size uygun versiyonu seçip Snaptube uygulamasını telefonunuza indirin. 

Adım 4: Uygulamaya girin.

İndirdiğiniz Android MP3 indirme uygulaması Snaptube’a girerek şarkı indirmek için kullanmak istediğiniz platforma tıklayın. 

Adım 5: İstediğiniz müziği bulun.

Snaptube’daki arama özelliğini kullanarak indirmek istediğiniz müziğin ismini girin. Karşınıza çıkan onlarca sonuçtan size uygun olana tıklayın.

android müzik indir

Adım 6: “İndir” butonuna tıklayın.

İndirmek istediğiniz müziği bulmanızın ardından ekranın sağ altındaki aşağı oka tıklayarak indirme ayarlarınızı açın.

android müzik indir

Adım 7: İstediğiniz ayarlarla indirme işlemini başlatın. 

İstediğiniz çözünürlük ve dosya formatı ayarlarını seçerek videonuzu indirmeye hemen başlayın. Eğer sadece müzik olarak indirmek isterseniz MP3’ü, video olarak indirmek isterseniz MP4’ü seçmelisiniz. Daha yüksek dosya kalitesini tercih ederseniz dosya boyutu ve indirme süresi artacaktır.

Müzik indirme programı Android ile işlemi tamamlamak işte bu kadar kolaydı, şimdi müziğinizin tadını çıkarın!

Bölüm 3: Sık Sorulan Sorular

Şimdi Android müzik indir işlemiyle ilgili sık sık dile getirilen bazı soruları cevaplayacağız.

MP3 olarak müzik nasıl indirilir?

Yazımızda bahsettiğimiz yöntemi kullanarak son aşamada MP3 formatını seçerek MP3 formatında müzik indirebilirsiniz.

Hangi siteden şarkı indirilir?

Eğer şarkı indirirken uygulama kullanmak istemiyorsanız Snaptube Online sitesini kullanarak işleminizi çevrim içi bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Snaptube Online’ı aratın.

Android’de şarkı nasıl bulunur?

İndirmek istediğiniz şarkıyı bulabilmek için istediğiniz platformu seçmenizin ardından Snaptube’un arama kısmına şarkının adını yazmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde kolaylıkla müziğinizi bulabilir ve sonrasında da onu indirebilirsiniz.

intern on Jan 06, 2023

Categories